Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Kryptoměny: Bitcoin stagnuje a čeká na impuls

Kryptoměny

Bitcoin (BTC) pokračuje v pohybu do strany. Cena se však po odrazu od supportu nedostala k High range a došlo k brzkému poklesu. Poslední týden tak byl ve znamení oslabování.

Z pohledu technické analýzy se toho za poslední týden mnoho nezměnilo. Stále se nacházíme v dlouhodobém uptrendu. Ze střednědobého pohledu se pohybujeme do strany. V takto naladěném trhu je stále pravděpodobnější pokračování pohybu vzhůru. Minimálně do oblasti All Time High, v jehož blízkosti se nachází také High probíhající range. 

Co se týče vstupu do různých pozic (tradingových nebo investičních), tak v takto nastaveném trhu je velmi riskantní jít proti rozběhnutému uptrendu a hledat příležitosti do shortu. Resistence nad trhem mohou sloužit pro částečné vybírání zisků z longových pozic. Aktuálně se jedná o High range a ATH. Pro vyhledání vstupů je dobré se soustředit při korekcích na supporty pod trhem, a to jak do longových krátkodobých a střednědobých tradingových, tak dlouhodobějších investičních nebo HODLing pozic. Nejblížším supportem zůstává souběh swingového supportu a kulatého čísla 60 000 USD, který je zároveň Low range. V případě dalšího poklesu by mohly být ve hře Fibonacciho návraty a další kulatá čísla. 

Celkově dejte pozor na další vývoj situace na ostatních finančních trzích, hlavně amerického dolaru, který tvoří druhou měnu tohoto páru. USD je stále nejsilnější měnou letošního roku.

Template do platformy MT4 naleznete ZDE.

Kryptomeny BTCUSD 30. 4. 2024
Graf BTCUSD

Přeji všem mnoho úspěchů
MS

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Přečtěte si další články
Kryptoměny: Bitcoin stagnuje a čeká na impuls