Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Souhlas se zpracováním osobních údajů

1. Udělujete tímto souhlas společnosti Financial Progress Group a.s. IČ 24811556 se sídlem Perlitová 1820, Praha 4, 140 00 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:

  • jméno a příjmení
  • název společnosti
  • e-mail
  • telefonní číslo
  • IČO
  • DIČ

2. Jméno, příjmení, název společnosti, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat za účelem poskytování přímého marketingu (zejména pro zasílání obchodních sdělení a newsletterů). Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání tohoto souhlasu.

3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to například zasláním emailu na adresu ucto@f-p-g.cz.

4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

a. Poskytovatel softwaru (GotoWebinar)

b. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.

c. Osoby podílející se na dodání zboží / služeb / realizaci plateb na základě smlouvy,

d.Osoby zajišťující služby provozování e-shopu (Financial Progress Group a.s.) a další služby v souvislosti s provozováním e-shopu,

e. Osoby zajišťující marketingové služby (Ecomail).

5. Podrobnosti zpracování osobních údajů naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů umístěných na www.forex-zone.cz.