Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Souhlas se zpracováním osobních údajů

1. Udělujete tímto souhlas společnosti Financial Progress Group a.s. IČ 24811556 se sídlem Kloboučnická 1435/24, 140 00, Praha 4 - Nusle (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:

  • jméno a příjmení
  • název společnosti
  • e-mail
  • telefonní číslo
  • IČO
  • DIČ

2. Jméno, příjmení, název společnosti, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat za účelem poskytování přímého marketingu (zejména pro zasílání obchodních sdělení a newsletterů). Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání tohoto souhlasu.

3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to například zasláním emailu na adresu ucto@f-p-g.cz.

4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

a. Poskytovatel softwaru (GotoWebinar)

b. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.

c. Osoby podílející se na dodání zboží / služeb / realizaci plateb na základě smlouvy,

d.Osoby zajišťující služby provozování e-shopu (Financial Progress Group a.s.) a další služby v souvislosti s provozováním e-shopu,

e. Osoby zajišťující marketingové služby (Ecomail).

5. Podrobnosti zpracování osobních údajů naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů umístěných na www.forex-zone.cz.