Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Náhled na EURUSD pro 21. týden 2020

Názory

Pár EURUSD se v minulém týdnu pohyboval do strany. Obě měny v minulém týdnu posílily. Americký dolar se stal dokonce nejsilnější měnou minulého týdne. Doslova byla naplněna tato moje věta: "Slabší stránkou longového náhledu pro tento týden je americký dolar. Přestože na týdenním grafu vznikl medvědí pinbar, na denním grafu se cena nachází v místě, odkud se může vydat oběma směry. Posílení eura i dolaru zároveň by mohlo vést k pohybu do strany."

Výhled pro tento týden:

V tomto týdnu je situace podobná jako v tom minulém. Je zde několik indicíí pro longový náhled, ale také pár věcí, které by mohly náhled ovlivnit. Pro long hovoří potenciální oslabení dolaru a situace na páru EURUSD, kdy se cena nachází u souběhu supportů. Slabou stránkou longového náhledu pro tento týden je tentokrát euro. Na denním grafu se cena nachází v místě, odkud se může vydat oběma směry. Oslabení eura i dolaru zároveň by mohlo vést k pohybu do strany. Každopádně obchodování supportů pod trhem mi přijde jako dobrá strategie pro tento týden. Ti, co využívají služby fxHelper mohou v průběhu týdne sledovat pohyb eura a zobchovat jeho testování úrovní supportů a resistencí.

Více vhodné měnové páry pro obchodování v tomto týdnu a jejich detailní analýzy naleznete v fxHelperu.

EURUSD

1) EURUSD se pohyboval v minulém týdnu do strany
2) Cena se nachází u souběhu suuportů (swingová Low a spodní hrana trojúhleníku)

USD

1) Dolar byl v minulém týdnu nejsilnější měnou 
2) Blízko nad trhem je silná historická zóna resistence
3) Situace v USA okolo koronaviru není příliš příznivá
4) FED i Donald Trump chtějí spíše slabý dolar
5) Podle technické analýzy je dolar ve střednědobém downtrendu (D1)
6) Po posílení je dolar nastavený na pohyb níže

EUR

1) Euro v minulém týdnu výrazně posílilo
2) Aktuálně se nachází v oblasti, ze které se může vydat oběma směry
3) Zajímavá situace pro obchodování vznikne ve chvíli, kdy se cena dostane do oblasti supportu nebo resistence (vývoj eura i ostatních jednotlivých měn najdete v fxHelperu)

Přeji všem úspěšný trading a v týdnu nezapomeňte sledovat Intermarket analýzy :-)
MS

PS: V naší službě fxHelper naleznete další a detailněji zpracované analýzy měnových párů vhodných pro obchodování v aktuálním týdnu. Více informací zde >>>

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Náhled na EURUSD pro 21. týden 2020