Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Kryptoměny: BTC nad 50 000 USD a míří výše

Kryptoměny

Bitcoinu (BTC) se v minulém týdnu vyvíjel podle předpokladu. Po testu resistence v podobě kulatého čísla 50 000 USD za jeden Bitcoin korigovala cena níže do oblasti swingové supportu, odkud vyletěla opět nahoru a silně prorazila cenovou úroveň tohoto kulatého čísla. Opět se tak potvrdila převaha zkušenějších investorů a HODLerů v trhu, kteří časují své vstupy podle technické analýzy.

Aktuálně se BTC nachází nad kulatým číslem 50 000, které bylo proražení velmi rychlou a agresivní rostoucí svíčkou. Podle pravidel technické analýzy se tato resistence stala supportem. Vzniklo tak další místo, kde se dá očekávat nová vlna nákupů zkušených traderů a investorů. Nad trhem se aktuálně nevyskytuje žádná silná resistence. Dá se proto očekávat pokračování započatého růstu. Fundamentální a On-chain analýza také nahrávají dalšímu růstu. Při současném nastavení vidím test kulatého čísla 60 000 jen jako otázku času. Opět zůstává platné, že pro tradery, investory i HODLery budou pro vstupy do jejich pozic zajímavé swingové supporty, které za sebou trh zanechal při svém růstu.

Kryptomeny BTCUSD 6. 9. 2021

On-chain analýza v bodech: 

- nováčci kapitulovali a prodali své coiny se ztrátou
- na trhu aktuálně dominují zkušenější účastníci trhu a dlouhodobí HODLeři
- aktivita v síti je relativně nízká (neprobíhá boj o poslání transakce), při růstu ceny tak pravděpodobně dochází k akumulaci BTC a budování portfolií
- poklesu ceny využili dlouhodobí HODLeři pro levnější nákupy coinů

Otevřete účet u krypto burzy Binance přes tento LINK a obchodujte o 10 % levněji! 

Přeji všem mnoho úspěchů
MS

Autor: Michal Stibor

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Přečtěte si další články
Kryptoměny: BTC nad 50 000 USD a míří výše