Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

XTB Online trading konference 2024 proběhne už 23.3.

Informujeme, Očima brokerů

Na konci března proběhne již tradiční XTB Online trading konference. Jak název napovídá, jarní konference je soustředěna především na téma aktivního obchodování. Pokud se o trading zajímáte nebo byste se o tomto odvětví chtěli dozvědět více, tuto akci byste si neměli nechat uniknout!

Na co se tedy můžeme těšit? Tak jako každý rok přední experti z československé tradingové scény v rámci několika panelů proberou aktuální stav na trzích, aspekty obchodování různých instrumentů od akcií až po komodity, obchodní strategie založené na fundamentu a sentimentu i techniky jak zlepšit svou výkonnost. Níže přinášíme kompletní program letošního ročníku:

U grafů to začíná i končí (13:00 - 14:00)

Hosté: Ondřej Hartman, Patrik Klempár, Martin Klass

Grafy jsou stěžejní součástí tradingu, z tohoto důvodu se i první panelová diskuze bude soustředit právě na ně. Hosté v této části proberou, na co se zaměřit a co obecně na grafech sledovat. Kromě toho budou také probrány konkrétní situace i co mají řečníci v hledáčku do budoucna.

Bude 2024 rokem komoditních traderů? (14:00 - 15:00)

Hosté: Petr Plecháč, Vojtěch Slovák, Jiří Tyleček

Komodity se stávají mezi tradery stále oblíbenějším instrumentem. Tato kategorie má ale mnoho specifických vlastností a pravidel. Z tohoto důvodu se hosté v této části zaměří nejprve na porovnání tradingu komodit a akcií a poté se zaměří na konkrétní strategie a komodity. Těšit se můžeme například na zemní plyn, obiloviny nebo zlato.

Přestávka (15:00 - 15:30)

Analýza fundamentu a sentimentu pro trading (15:30 - 16:30)

Hosté: Jan Růžička, David Monoszon, Štěpán Hájek

Ačkoliv trading často bývá především o technické analýze, ani fundamenty a sentiment trhu by neměly být opomíjeny. Ve třetím panelu se tak podíváme na aktuální náhled na trhy, klíčové události a scénáře a hosté sami taktéž představí data, která podle nich nejlépe vystihují aktuální situaci.

Výkonnostní trading aneb všichni chceme výsledky (16:30 - 17:45)

Hosté: Tomáš Vobořil, Jan Šrajer, Karol Hajduček

V předposledním panelu se následně poučíme ze zkušeností profesionálních traderů, kteří nám prozradí jejich cestu. Jejich největší překážky, jak je překonaly, a jak oni sami pracují na zlepšení své produktivity a výkonnosti.

Žít a přežít jako trader (17:45 - 19:00)

Hosté: Jan Smolen, Roman Dvořák, Marek Vaňha

V poslední části pak navážeme na předchozí téma. Naši hosté v tomto panelu budou mluvit především o tom, jak život tradera opravdu funguje, jaký je jejich work-life balance, jak funguje jejich denní rutina a mnoho dalšího.

Každý panel bude navíc obsahovat část, kde budou pokládány dotazy z publika. Bezpochyby tak bude na co se těšit.

 

Pokud se chcete o akci dozvědět více, všechny informace i možnost přihlášení zdarma naleznete zde:
https://cz.xtb.com/online-trading-konference-2024

PŘEČTĚTE SI RECENZI BROKERA XTB

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Přečtěte si další články
XTB Online trading konference 2024 proběhne už 23.3.