Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

XTB: Akcie zdarma pro dobrý začátek každého nového klienta

Očima brokerů

XTB, globální fintech společnost, nabídne jednu akcii zdarma pro každého nového individuálního zákazníka, který si založí účet na investiční platformě XTB. Cílem marketingové kampaně „Akcie zdarma pro dobrý začátek“ je popularizace vzdělávání v oblasti investování do akcií. Akce začíná 9. ledna od 9:00 CET. Kampaň podpoří ambasadoři XTB a šampioni MMA: Conor McGregor, Joanna Jędrzejczyk a Jiří Procházka. XTB si neúčtuje žádný poplatek za obchody s akciemi a ETF až do obratu 100 000 EUR/měsíc*

XTB, platforma nabízející možnost investovat do více než 5 500 finančních nástrojů po celém světě, včetně akcií a ETF, zrychluje svůj růst. Tato globální fintech společnost spouští kampaň „Akcie zdarma pro dobrý začátek“ s cílem popularizovat znalosti o investicích do akcií.

Každý nový individuální klient, který si 9. ledna od 9:00 otevře účet u XTB, přijme podmínky promo akce a provede vklad, obdrží akcii zdarma.

Propagaci podpoří intenzivní marketingová kampaň – např. reklamní videa, na kterých vystupují světové sportovní hvězdy – mistři smíšených bojových umění Joanna Jędrzejczyk a Jiří Procházka, a také online kampaň s MMA bojovníkem Conorem McGregorem. Právě tito sportovci patří mezi ambasadory XTB. Kampaň se bude vysílat na předních televizních kanálech, v rádiu, na sociálních sítích aj.

"Díky rozvoji technologií je investování stále dostupnější a rozšířenější. Prostřednictvím vzdělávání a intenzivní propagace podporujeme individuální klienty, kteří investují své peníze, aby tuto technologii, která jim umožňuje řídit své investice snadno a intuitivně, využívali." - řekl generální ředitel XTB Omar Arnaout.

V prvních třech čtvrtletích roku 2022 XTB vydělala čistý zisk 153 milionů EUR, což je více než čtyřnásobný nárůst v porovnání se stejném obdobím předchozího roku. Celkový počet klientů zatím přesáhl 581 000 a počet aktivních účtů 152 000.

Tak velký nárůst byl možný díky intenzivnímu vývoji funkcionality aplikace XTB, která nese název xStation, růstu počtu nabízených finančních nástrojů a také aktivním marketingovým kampaním podporovaným XTB ambasadory, světově uznávanými sportovními hvězdami.

 

PŘEČÍST RECENZI BROKERA XTB

 

Kontakt:
Michael Kopta
Head of Marketing (CZ/SK/HU)
tel.: +420 736 224 319
e-mail:
michael.kopta@xtb.cz

O XTB:
XTB Group je mezinárodní poskytovatel obchodních a investičních produktů, služeb a technologických řešení. Subjekty skupiny XTB jsou pod dohledem největších světových regulátorů, včetně FCA, CySEC a KNF. Již více než 18 let poskytuje skupina XTB retailovým investorům okamžitý přístup na stovky trhů po celém světě. XTB je fintech společnost založená na důvěře, technologii a podpoře. Od roku 2004 skupina XTB rozšiřuje své podnikání, které nyní pokrývá 13 hlavních trhů v Evropě, Latinské Americe a Asii, a získala si důvěru více než 581 000 zákazníků. Pomocí vlastních oceněných platforem xStation a xStation Mobile. Prostřednictvím X-Open Hub poskytuje XTB finančním institucím po celém světě špičkové technologie. Více na: www.xtb.com

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Přečtěte si další články
XTB: Akcie zdarma pro dobrý začátek každého nového klienta