Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Trading restart: Nový video kurz pro pokročilé tradery

O úspěchu, Očima brokerů

Článků, videí i dalších materiálů o tom, jak s tradingem začít, je plný internet. Trading je nicméně velmi komplexní disciplína, která není pro každého. Pokud se zajímáte o pasivní investování do ETF, jste pravděpodobně schopen načerpat většinu potřebných znalostí v rámci několika málo hodin. Stát se opravdu profitabilním traderem ale trvá spíše desítky či stovky hodin.

Mnoho potenciálních obchodníků se tak k úspěšnému tradingu nikdy nedostane. Důvodů může být mnoho – nedostatek materiálů pro pokročilejší tradery je ale bezpochyby jedním z nich. A právě na toto téma se zaměřil Karol Hajduček, který pracuje na obchodním oddělení XTB. Vytvořil zcela nový video kurz s názvem: RESTART: Kurz systematického tradingu.

Velká čast z nás, kteří se o prostředí finančních trhů zajímají, si určitě nejednou hrála s myšlenkou tradingu. V teorii je přece vše jednoduché, obchoduji s trendem, nakupuji dole, prodávám nahoře a tak dále. Základní formace, čtení grafu, teorie risk a money managementu, vše má člověk načtené. Z nějakého důvodu to ale zrovna v našem případě v praxi nefunguje, nebo minimálně ne tak dobře, jak jsme si představovali. Pokud jste se v tomto popisu zhlédli, tento kurz by Vám mohl pomoci.

Tato videa nejsou určena začínajícím traderům, ale těm, kteří už mají nějaké zkušenosti. Jsou určeny těm, kteří nejsou spokojeni se svými současnými výsledky v tradingu. Karol ukazuje svůj poněkud netradiční pohled na trading, který má potenciál změnit i Váš názor na tuto obchodní disciplínu.

Samozřejmě se nejedná o žádnou zázračnou metodu nebo strategii, tu si musí každý najít sám.

Série si ale dává za úkol ukázat trading z pohledu byznysu od začátku až do konce. Konkrétně se zaměřuje na těchto deset témat:

  1. Úvod do tradingu trochu netradičně
  2. Náhodné vs. konzistentní výsledky v tradingu
  3. Rámcové definování činnosti tradingu (gambling × trading × podnikání)
  4. Konkurence na finančních trzích aneb proti komu hrajeme
  5. Základní postuláty o tržním prostředí
  6. Skutečné výhody (edges) v tradingu
  7. Cesta obchodníka
  8. Technická a fundamentální analýza (kritický pohled)
  9. Statistické minimum pro aktivního tradera
  10. Závěr: Rekapitulace toho nejdůležitějšího

Kurz je zcela zdarma a můžete ho získat zde: https://cz.xtb.com/restart-tradingu

PŘEČÍST RECENZI BROKERA XTB

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Přečtěte si další články
Trading restart: Nový video kurz pro pokročilé tradery