Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

RoboMarkets je součástí TradingView

FX NEWS, Očima brokerů

Brokerská společnost RoboMarkets je součástí přední platformy pro grafy a analýzy TradingView. Klienti RoboMarkets mohou nyní obchodovat své obchodní strategie na platformě TradingView a analyzovat jejich výkonnost pomocí široké škály grafů a analytických nástrojů.

TradingView je platforma pro tvorbu grafů a obchodování, která uživatelům umožňuje provádět technickou a fundamentální analýzu pomocí uživatelsky přívětivých nástrojů a zároveň komunikovat mezi sebou prostřednictvím největší sociální sítě pro investory.

Klienti RoboMarkets mohou nyní jednoduše připojit své účty k platformě TradingView a obchodovat přímo na této platformě, čímž odpadá nutnost přepínání mezi terminály.

Cílem tohoto partnerství je zajistit bezproblémové a nadstandardní obchodování všem klientům, kteří při otevírání nových pozic chtějí využít špičkové analytické nástroje, včetně nástrojů pro tvorbu grafů, tržních dat a technických indikátorů. Kromě toho mohou prozkoumat nové strategie testované miliony aktivních obchodníků v rychle rostoucí globální komunitě TradingView.

Uživatelé, kteří nemají aktivní obchodní účet, si jej mohou otevřít a okamžitě propojit s TradingView prostřednictvím uživatelsky přívětivého rozhraní. Postup je následující:

 1. Přihlašte se do TradingView. Klikněte na „Trading Panel“ a vyberte RoboMarkets.

 2. Ve vyskakovacím okně klikněte „Connect“

 3. V dalším okně vyplňte svůj email a heslo pro přihlášení do obchodního účtu RoboMarkets a klikněte „Log in“.

 4. Po úspěšném přihlášení do Vašeho obchodního účtu RoboMarkets uvidíte jméno brokera a zelenou tečku indikující spojení TradingView a obchodního účtu.

  Pokud máte u RoboMarkets otevřeno více účtů, můžete mezi nimi přepínat šipkou v položce „Account“.
  Ve spodní části okna se zobrazují otevřené pozice. Můžete přepnout i na historii účtu a seznam čekajících objednávek.

 5. V případě, že chcete zadat obchod, stačí zvolit požadovaný instrument v grafu a kliknout na „Trade“ vedle zelené tečky připojení.

  V pravé části okna se Vám objeví DOM, kde můžete nastavit velikost objednávky a tlačítkem Buy Mkt nakupovat za aktuální tržní cenu nebo prodávat za aktuální tržní cenu tlačítkem „Sell Mkt“.
  Pokud budete chtít zadat do trhu čekající objednávku stačí kliknout na požadovanou cenu na správné straně DOM.

V případě, že budete potřebovat s čímkoliv poradit, naši česky mluvící kolegové ze zákaznické podpory jsou Vám připraveni pomoci.

PŘEČÍST RECENZI BROKERA rOBOMARKETS


Tým RoboMarkets
info@robomarkets.cz
+420 800 088 482
https://www.robomarkets.cz/

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
RoboMarkets je součástí TradingView