Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Osmý ročník ankety Broker Roku zná svého vítěze

Informujeme

Osmý ročník ankety Broker Roku je již minulostí. Od pondělí 1. dubna 2019 znají tradeři a investoři nejoblíbenějšího a nejuznávanějšího brokera v České republice. Na hlasování se mohl podílet každý, kdo na webu www.Broker-Roku.cz označil v období mezi 25.-31. březnem 2019 svého favorizovaného brokera. Vítězem se stala společnost X- Trade Broker DM S.A..

Do ankety byli nominováni brokeři s platnou evropskou licencí a zároveň mající pro své klienty podporu v českém jazyce. O vítězi rozhodl celkový počet obdržených hlasů. Hlasování tak odráželo subjektivní ohodnocení širokou veřejností a tím se přiblížilo ke skutečnému vnímání brokerů ze strany investorů a traderů.


Ilustrační foto.

V roce 2011 vyhrála anketu Fio banka a.s., následoval rok 2012 s vítězem XTB. V roce 2013 zvítězil Brokerjet České spořitelny, v roce 2014 Colosseum, a.s. Roky 2015 a 2016 ovládl Nizozemský LYNX B. V. V roce 2017 zvítězila společnost X- Trade Broker DM S.A., která své prvenství obhájila i v hlasování o Brokera Roku za rok 2018.

Výsledky ankety Broker Roku za rok 2018

  1. XTB Česká republika
  2. Saxo Bank
  3. DM BOŚ S.A.

Celkově v anketě hlasovalo 7 415 traderů a investorů

„Jsem rád, že anketa se těší takové oblibě ze strany traderů a investorů. Je dobře, že tolik hlasujících má zájem na tom, aby brokeři dostali zpětnou vazbu a mohli tak dále pracovat a zlepšovat své služby. Musím říct, že v konkurenci tolika brokerských společností působících na českém trhu není snadné se prosadit. O to větším úspěchem je, umístit se na prvních příčkách v anketě.“ uvedl Michal Stibor, ředitel ankety Broker Roku.

Anketu Broker Roku organizuje a pořádá, již od roku 2011, společnost Financial Progress Group a.s.. Oficiální předání ocenění se uskuteční v pátek 12. dubna 2019 v rámci informačně vzdělávací konference o obchodování a investování na finančních trzích MoneyExpo Trading 2019.

V Praze dne 2. dubna 2019

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Přečtěte si další články
Osmý ročník ankety Broker Roku zná svého vítěze