Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Online investiční konference 2021 – co jsme pro vás připravili letos?

Informujeme, Očima brokerů

Už jsme si mohli zvyknout, že prezenční konference, semináře a podobné události se odehrávají v online prostoru, který nabízí nesčetné možnosti setkávání a vzdělávání, a to z pohodlí vašeho domova.

Broker XTB právě touto cestou uskutečňuje Online investiční konferenci 2021, která se bude konat již koncem tohoto měsíce. Hlavním tématem celé konference je hledání výnosu v nelehkém prostředí, které aktuálně prožíváme na trzích a které nás čeká v roce 2022.

Účastníci se mohou těšit na panelové diskuse a několik přednášek, v rámci kterých rozebereme příležitosti a rizika investování v Číně, ale i v dalších zemích mimo USA a Evropu. Zaměříme se na riziko inflace, které je velkým strašákem (nejen) pro rok 2022 a nebude chybět ani všeobecný tržní výhled na rok 2022 spolu s konkrétními strategiemi ostřílených investorů.

Program bude sestávat z 6 přednášek a 2 panelových diskuzí těch nejlepších investorů, traderů, ale i analytiků s

e zaměřením na makroekonomii, jako jsou například Dominik Stroukal, Jindřich Pokora, Ondřej Klečka a další. Na konferenci si budete moci poslechnout i osobnosti XTB, jako jsou obchodní ředitel Vladimír Holovka, analytik Tomáš Vranka nebo externí poradce XTB Jaroslav Brychta.

Připravte se na další rok s XTB!

Detaily konference

KDY: sobota, 20. 11. 2021 v čase od 10:00
KDE: YouTube kanál společnosti XTB (neveřejné živé vysílání)
VSTUP: přístup na živé vysílání získáte zdarma na e-mail (odkaz na YouTube)
Přihlaste se na této adrese: https://cz.xtb.com/online-investicni-konference-2021

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Online investiční konference 2021 – co jsme pro vás připravili letos?