Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

MoneyExpo Trading 2019: Trading systémy & strategie

Informujeme

Vážení a milí tradeři, rok se s rokem sešel a my jsme pro vás připravili další, v pořadí již 9. ročník, největší nezávislé tradingové konference v ČR – MoneyExpo Trading Praha 2019.

Po úspěchu nového formátu v loňském ročníku bude i v letošním roce MoneyExpo Trading rozloženo do několika dnů. První čtyři dny budete moci shlédnout online z pohodlí svého domova, práce či kavárny. Konferenci pak zakončíme jako již tradičně fyzickým setkáním v Konferenčním centru City v Praze na Pankráci.

Od pondělí do čtvrtka se můžete těšit na mnoho přednášek na různá tradingová témata. Nebude chybět ani tradiční Live Trading. Pátek pak bude ve znamení setkání s řečníky, diskusí, networkingu a samozřejmě také mnoha dalších zajímavých přednášek. Pro letošní rok jsme program obohatili o investiční blok, ve kterém se dozvíte spoustu praktických informací jak a do čeho investovat.

Ústředním tradingovým tématem devátého ročníku budou obchodní systémy a strategie. Odnesete si tak hned celou řadu obchodních systémů, které budete moci ihned implementovat do svého obchodování. Jako tomu bylo v uplynulých letech, i letos se zaměříme na různé finanční trhy, od Forexu a akcií, přes komodity až po kryptoměny. Svá know-how vám budou jako vždy předávat tradingové špičky nejen z České republiky.

Více informací včetně programu naleznete na stránkách:

https://trading.money-expo.cz/

Letošní ročník nabitý tradingovými systémy a strategiemi si tedy rozhodně nenechte ujít!

Těšíme se na vás 8.-12. 4. 2019
Tým MoneyExpo

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Přečtěte si další články
MoneyExpo Trading 2019: Trading systémy & strategie