Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

MoneyExpo Online 2020 – trading a investování na jedné lodi

Informujeme

Milí tradeři a investoři,

letošní rok je poznamenaný Covid-19 „pandemií“. Díky ní jsme byli nuceni odložit obě pravidelné konference MoneyExpo Trading a MoneyExpo Invest na příští rok. Protože však tato velmi zvláštní doba hýbe i finančními trhy napříč celým světem, nemůžeme vás nechat bez aktuálních informací a názorů odborníků. A to jak v oblasti tradingu, tak investování. Rozhodli jsme se proto uspořádat online konferenci, kde rozebereme aktuální situaci a podíváme se do budoucna. Na týden od 2.–7. 11. 2020 si nic neplánujte, uskuteční se konference MoneyExpo Online 2020.

Od pondělí do soboty se můžete těšit na mnoho přednášek na různá tradingová a investiční témata. Ústředním tématem této finanční konference bude aktuální situace na trzích, budoucí vývoj a možnosti investování. Odnesete si tak hned celou řadu praktických rad, názorů a informací, které budete moci ihned implementovat do svého obchodování a investičních portfolií.

Nezapomínáme ani na velmi důležitou interakci a výměnu pohledů na současnou situaci mezi vámi – návštěvníky konference. Připravili jsme proto v uzavřené sekci, jak diskusní boxy k jednotlivým přednáškám, tak i chatovací okna s partnery konference.

Jako tomu bylo v uplynulých letech, i letos se zaměříme na různé finanční trhy a investiční příležitosti, od Forexu a akcií, přes komodity, kryptoměny, až po nemovitosti, drahé kovy nebo startupy. Svá know-how vám budou jako vždy předávat tradingové špičky nejen z České republiky a investiční odborníci.

Letošní ročník, opět nabitý informacemi, si tedy rozhodně nenechte ujít!

Těšíme se na vás 2.-7. 11. 2019

Tým MoneyExpo

Více informací včetně programu a řečníků neleznete ZDE>>>

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Přečtěte si další články
MoneyExpo Online 2020 – trading a investování na jedné lodi