Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Kryptoměny: Zisky vybrány, emoce vychladly. BTC čeká na nový impuls!

Kryptoměny

Minulý týden znamenal na Bitcoinu (BTC) zklidnění emocí a přechod ceny do strany okolo kulatého čísla 35 000 USD za jeden BTC. Co se týče supportů a náhledu na trh se situace od minulého pondělí příliš nezměnila.

Z pohledu technické analýzy se BTC nachází v silném střednědobém růstu se silným momentem v zádech. Krátkodobě se však Bitcoin pohybuje od dosažení důležitého kulatého čísla 35 000 USD do strany a hledá svou novou rovnovážnou cenu. Zisky byly vybrány, emoce vychladly. Teď čekáme na nový impuls. 

Co se týče vstupu do různých pozic (tradingových nebo investičních), tak v takto nastavaném trhu je velmi riskantní jít proti rozběhnutému uptrendu a hledat příležitosti do shortu. Místo toho je lepší soustředit se na zajímavé příležitosti pro longové vstupy do krátkodobých a střednědobých tradingových, dlouhodobějších investičních nebo HODLing pozic. Konkrétně jde o supporty, kde do trhu vstupili aktivní nakupující, začal současný růst, a kde se nachází úroveň 30 000 USD, která se po proražení stala supportem.

V případě korekce níže a dalšího následného růstu budou přibývat nové swingové supporty, které bude možné také využít pro vyhledání potenciálních vstupů do trhu. Současný pohyb do strany zatím tyto supporty nevytvořil. V oblati resistence nad trhem můžete realizovat výběr zisků. Nejblížší silná resistence je však v současné době poměrně daleko od trhu. Celkově dejte pozor na další vývoj situace na ostatních finančních trzích, hlavně amerického dolaru, který tvoří druhou měnu tohoto páru.

Kryptomeny BTCUSD 6. 11. 2023
Graf BTCUSD

Otevřete účet u krypto burzy Binance přes tento LINK a obchodujte o 10 % levněji! 

Přeji všem mnoho úspěchů
MS

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Přečtěte si další články
Kryptoměny: Zisky vybrány, emoce vychladly. BTC čeká na nový impuls!