Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Kryptoměny: Na BTC situace beze změny

Kryptoměny

Situace na BTC se od minulého týden prakticky nezměnila. Bitcoin (BTC) pokračuje v pohybu v rámci range. Nejznámější kryptoměna světa aktuálně v rámci této range klesá a testuje supporty. Kulaté číslo 20 000 USD za jeden BTC prozatím propad zastavilo.

Na grafu níže je vidět pohyb ceny v range, který trvá již několik týdnů. V minulém týdnu se cena prakticky nehnula a pohybovala se po obou stranách kulatého čísla 20 000 USD. 

Krátkodobí tradeři se tak mohou pořád soustředit na shortové obchody u resistencí, v souladu s downtrendem. Ke vstupu se dá využít resistence v podobě posledního swingového High, případně začátku silného výprodeje (modrá tečkovaná linie), v jehož blízkosti se nachází také jedna z úrovní Fibonacciho návratů, konkrétně 61,8% návrat. Dlouhodobí investoři a HODLeři mohou pro dokupování do portfolia využít supporty pod trhem. Jde o swingový support a téměř dvou leté tržní minimum. Jiné supporty aktuálně v trhu moc nejsou, protože cena testuje téměř dvouletá minima, kdy byl celý krytpoměnový sektor v úplně jiné pozici, než je dnes. Nemají pro mě proto téměř žádnou vypovádající hodnotu. 

Stále pozor na další vývoj situace na Ukrajině i ostatních finančních trzích (hlavně amerického dolaru). Zprávy z tohoto konfliktu mohou velmi náhle zahýbat i kryptoměnovými trhy. Každopádně je v aktuální situaci dobré být stále nenejvýše obezřetní.

Kryptomeny BTCUSD 5. 9. 2022

Otevřete účet u krypto burzy Binance přes tento LINK a obchodujte o 10 % levněji! 

Přeji všem mnoho úspěchů
MS

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Kryptoměny: Na BTC situace beze změny