Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Kryptoměny: Na Bitcoinu za poslední týden žádný výrazný posun

Kryptoměny

Bitcoin (BTC) za poslední týden mírně oslabil. Býčí pinbar z předposledního týdne byl tak částečně negován. Nebyl to však žádný výrazný pohyb, který naznačil, kam se bude nejznámější kryptoměna světa v následujícím období ubírat.

Z pohledu technické analýzy zužuje cena svou range. Je možné, že budeme v brzké době svědky nástupu nové silné volatility. Low dlouhého spodního stínu býčího pinbaru z předminulého týdne nebylo zasaženo. Mírná korekce se snaží nalézt nové nakupující. Pokud se cena udrží nad 60 000 USD a začne růst, budeme mít velmi dobrý signál k tomu, že bychom se mohli podívat výrazně výše. Stále se totiž nacházíme v dlouhodobém uptrendu. V takto naladěném trhu je stále pravděpodobnější pokračování pohybu vzhůru.

Co se týče vstupu do různých pozic (tradingových nebo investičních), tak v takto nastaveném trhu je stále riskantní jít proti rozběhnutému uptrendu a hledat příležitosti do shortu. Resistence nad trhem mohou sloužit pro částečné vybírání zisků z longových pozic. Aktuálně se jedná o High range a ATH. Pro vyhledání vstupů je dobré se soustředit při korekcích na supporty pod trhem, a to jak do longových krátkodobých a střednědobých tradingových, tak dlouhodobějších investičních nebo HODLing pozic. Nejblížším supportem zůstává souběh nově vytvořeného swingového supportu, Fibonacciho návratu 50 % a kulatého čísla 60 000 USD.

Celkově dejte pozor na další vývoj situace na ostatních finančních trzích, hlavně amerického dolaru, který tvoří druhou měnu tohoto páru. USD je stále nejsilnější měnou letošního roku.

Template do platformy MT4 naleznete ZDE.

Kryptomeny BTCUSD 14. 5. 2024
Graf BTCUSD

Přeji všem mnoho úspěchů
MS

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Přečtěte si další články
Kryptoměny: Na Bitcoinu za poslední týden žádný výrazný posun