Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Kryptoměny: Bitcoin "to the moon"

Kryptoměny

Bitcoin (BTC) v minulém týdnu pokračoval v silném růstu. Na tomto trhu se tak nic nemění. Nejznámější kryptoměna světa letí vzhůru a proráží jednu resistenci za druhou. Naposledy to bylo All Time High (ATH) vytvořené v listopadu 2021. 

Z pohledu technické analýzy pokračoval v minulém týdnu silný růst. BTC s růstovým momentem v zádech prorazil další resistence a aktuálně vytváří svou nejvyšší cenu v historii. V takto naladěném trhu, kde dochází pouze k mírným korecím, očekávám pokračování tohoto růstu. 

Nad trhem teď aktuálně neexistuje žádná resistence z minulosti. Co se týče vstupu do různých pozic (tradingových nebo investičních), tak v takto nastaveném trhu je velmi riskantní jít proti rozběhnutému uptrendu a hledat příležitosti do shortu. Místo toho je lepší soustředit se při korekcích na supporty pod trhem pro vyhledání vstupů do longových krátkodobých a střednědobých tradingových, dlouhodobějších investičních nebo HODLing pozic. Aktuálně se resistence posouvají výše. Nejblížší jsou proražené kulaté číslo 65 000 USD a souběh swingového supportu a kulatého čísla 60 000 USD. 

Celkově dejte pozor na další vývoj situace na ostatních finančních trzích, hlavně amerického dolaru, který tvoří druhou měnu tohoto páru.

Template do platformy MT4 naleznete ZDE.

Kryptomeny BTCUSD 11. 3. 2024
Graf BTCUSD

Otevřete účet u krypto burzy Binance přes tento LINK a obchodujte o 10 % levněji! 

Přeji všem mnoho úspěchů
MS

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Přečtěte si další články
Kryptoměny: Bitcoin "to the moon"