Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Kryptoměny: Bitcoin přešel do range

Kryptoměny

Na Bitcoinu (BTC) se v minulém týdnu nic zásadního nestalo. Po odrazu od supportu a následném růstu přešel trh do strany. Supporty pod trhem zůstávají jako hlavní místa pro vstupy do obchodů i investičních pozic.

Z pohledu technické analýzy se BTC nachází stále v dlouhodobém uptrendu. Reakce na resistenci (leden 2024) a následný silný propad oslabily rostoucí momentum. Ani odraz od supportu v předminulém týdnu neznamenal návrat silného rostoucího momenta.  

Co se týče vstupu do různých pozic (tradingových nebo investičních), tak i v takto nastaveném trhu je velmi riskantní jít výrazně proti rozběhnutému dlouhodobému uptrendu a hledat příležitosti do shortu. Místo toho je lepší soustředit se na supporty pod trhem pro vyhledání vstupů do longových krátkodobých a střednědobých tradingových, dlouhodobějších investičních nebo HODLing pozic. Aktuálně jde o kulaté číslo 40 000 USD. Níže se pak nachází místo, kde začal v minulosti silný pohyb vzhůru.

V oblasti resistence nad trhem, která již jednou znamenala pokles, můžeme realizovat výběr zisků. Celkově dejte pozor na další vývoj situace na ostatních finančních trzích, hlavně amerického dolaru, který tvoří druhou měnu tohoto páru.

Template do platformy MT4 naleznete ZDE.

Kryptomeny BTCUSD 5. 2. 2024
Graf BTCUSD

Otevřete účet u krypto burzy Binance přes tento LINK a obchodujte o 10 % levněji! 

Přeji všem mnoho úspěchů
MS

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Přečtěte si další články
Kryptoměny: Bitcoin přešel do range