Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Jaká témata přinese Online investiční konference XTB?

Informujeme

Asi nikoho moc nepřekvapí skutečnost, že se tento rok všechny prezenční konference, semináře a další různá setkání přesunuly do online prostoru. Stejně tomu bude u plánové investiční konference, kterou pořádá broker XTB a je zaměřena na to, jak by se měl investor a trader připravit na nadcházející rok 2021, ve kterém můžeme očekávat různá rizika, ale i zajímavé příležitosti. Když se velmi rychle ohlédneme, jak se vyvíjely trhy v posledních několika měsících, tak se vkrádá myšlenka, zdali si nechat podobné investiční příležitosti ujít. Investor by však měl vždy hledět nejen na potenciální zhodnocení své investice, ale také na podstupovaná rizika.

Online investiční konference si klade za cíl pomoci běžnému investorovi se v tomto ohromném množství informací zorientovat a zároveň se inspirovat, jak ke svým investicím přistupují jak profesionální portfolio manažeři nebo zkušení individuální investoři.

Detaily konference

KDY: sobota 28. 11. 2020 v čase od 10:00 do 18:00

KDE: online, tedy připojíte se svého počítače

ZA KOLIK: přistup na vysílání získáte zdarma

KDE SE PŘIHLÁSIT: https://cz.xtb.com/online-investicni-konference-2020

Program konference

První přednášku „Investování pro každého – jak snadno začít“ začne Milan Charvát, provozovatel webu warengo.com, což je sociální síť zaměřená na investování. Své téma zaměří na úplné začátky, tedy jak by měl nováček začít uvažovat, pokud to s investováním myslí vážně.

Druhou přednáškou bude pokračovat Jindřich Pokora, provozovatel webu a youtubového kanálu rozumnyinvestor.cz s tématem „Klíčové aspekty buffetovského investování“. Jak sám název napovídá, budeme analyzovat dlouhodobě ověřené faktory úspěchu světoznámého investora Warrena Buffetta.

Další přednášku připraví Aleš Prandstetter, bývalý analytik ČSOB Asset Management a aktuálně investiční stratég poradenské společnosti eFrank.cz. Ve svém tématu „Dlouhodobá sázka na ty nejlepší sektory“ by rád představil, které sektory by podle něj měly být nadprůměrné nejenom v příštím roce a naopak, kterým sektorům by se investor měl raději vyhnout.

Odpolední část otevře soukromý investor a zakladatel webu papucovyinvestor.sk Norbert Nepela s přednáškou „Tipy a rady pro správu dividendového portfolia“. Zde budou vysvětleny zásadní postupy při výběru vhodných dividendových akcií.

Mikuláš Splítek, který řídí v Erste Asset Management fond Stock Small Caps bude prezentovat svoji přednášku na téma „Psychologie investora aneb čtyři těžkosti pro rok 2021“. Tuto přednášku by si povinně měl poslechnout každý investor, jelikož psychologie je často největším nepřítelem zisků. Mikuláš přiblíží proč náš mozek jinak vnímá ztrátu a jinak zisk, proč se často nechováme ekonomicky a jak tyto skutečnosti obrátit do svého investování, aby zisky neubíraly ale naopak je přinášely.

Následovat bude přednáška dalšího významného portfolio manažera, Daniela Gladiše z Vlatava fund. Téma „Výběr akcií v prostředí masivního tisknutí peněz“ se bude věnovat aktuální situaci, ve které centrální banky značné ovlivňují nejen akciové trhy. Co všechno by o této skutečnosti měl investor vědět a jak vnímat případná rizika? To by měla prozradit tato přednáška.

Jednu z posledních přednášek si připraví soukromý investor a trader Zdeněk Zaňka s názevm „Moji TOP dividendoví aristokraté“. Zde vysvětlí, co se vlastně skrývá pod tímto pojmem a nastíní, které akciové tituly se mohou považovat za dividendové aristokraty.

Záznam konference

Každý, kdo se zúčastní online vysílání, bude moci následně získat záznam z vybraných přednášek. Zároveň si řada přednášejících připravila pro posluchače různé doplňující materiály a videa, tedy určitě se vyplatí pozorně poslouchat, co vše nám přednášející mohou poskytnout.

ZDARMA SE PŘIHLÁSIT NA KONFERENCI MŮŽETE ZDE >> https://cz.xtb.com/online-investicni-konference-2020

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Přečtěte si další články
Jaká témata přinese Online investiční konference XTB?