Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Intermarket analýza: Schyluje se k posílení dolaru?

Intraday/Swing

Minulý týden jsem zde upozorňoval na nákupní signál na libře na 1,2932. Ti z vás, kteří pravidelně čtou mé příspěvky, si mohli odnést z trhu 110 pipový zisk, když GBPUSD tento týden zasáhla target na hodnotě 1,3043. Euro nám bohužel příležitost ke vstupu do long pozice nedalo. Libra se nyní dle mého názoru pohybuje v širší rangi a proražení low trhu, které je na hodnotě 1,2796, neočekávám.

To, co očekávám tento týden, je lehké posilování dolaru, po kterém by mohlo dojít k otočkám na EURUSD a USDJPY. Konkrétně japonský jen našel svůj silný support na psychologické hranici 100 jenů za dolar. Na euru naopak proběhlo odmínutí ceny kolem hodnoty 1,3000 a věřím, že dokud se euro bude pohybovat pod tímto levelem, má USDJPY šanci posilovat.

Budu otevírat longovou pozici na USDJPY pod hodnotou 100,47 a prvním targetem pro mou pozici bude úroveň 101,54 (týdenní pivot) a druhou budu spekulativně držet až k hodnotě 102,30. Své longové přesvědčení na USDJPY mi potvrzuje EURUSD, které stále neprorazilo nad úroveň 1,1309.

Přeji hodně úspěšných tradů
MS

 

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Intermarket analýza: Schyluje se k posílení dolaru?