Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Intermarket analýza: Přichází otočka na GBPUSD?

Intraday/Swing

Má shortová objednávka na měnovém páru USDJPY, kterou jsem zde v minulém týdnu avizoval se prozatím nevyplnila, nicméně aktuální nastavení na tomto trhu v aktuálním týdnu jen nahrává mé myšlence z týdne minulého. Poněchávám tedy svůj čekající příkaz beze změny.

Jelikož se zdá situace na měnovém páru EURUSD stále nejasná z důvodu silného prodejním tlaku na současný support, budu se v tomto týdnu zabývat situací na britské libře. Aktuálně se tento měnový pár nachází v neutrálním trhu, přičemž u jeho horní hrany lze najít silnou zónu rezistence, tvořenou fibonacciho rezistencí 161.8, týdenním R2 a kulatým číslem 1.3200. Vstupovat do shortu hodlám na nejbližší úrovni od současného trhu, tedy na fibo rezistenci, u ceny 1.3190.

https://puu.sh/FbHcM/d6bbb6fc3d.png

Svůj profit target nastavím 2 pipy nad týdenní úrovní R1, na ceně 1.3122. Stop loss poté, abych zahoval své řízení rizika na RRR 1:1 budu zadávat na cenové hladině 1.3254. Z tohoto pohledu očekávám, že i v případě možné proražení horní strany výše je možnost, že se trh ještě předtím mírnou korekcí navrátí pro zbylé nakupující.

Přeji mnoho úspěšných obchodů
MS

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Intermarket analýza: Přichází otočka na GBPUSD?