Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Intermarket analýza: Longová příležitost na USDJPY

Intraday/Swing

V minulém týdnu jsem vstoupil do longové obchodní pozice na měnovém páru GBPUSD. Tato pozice se aktuálně vyvíjí pozitivně, cca 40 pipů v otevřeném zisku. Dá se říct, že na libře zóna supportu zachytila krátkodobý pád tohoto měnového páru a nyní probíhá akumulace. Očekávám, že by se cena měla v příštích dnech dostat i značně výše, než je nastaven můj profit target.

V tomto týdnu se zaměřím na měnový pár USDJPY, kde došlo po zužování range okolo aktuálního týdenního pivot pointu k průrazu směrem níže. Očekávám, že by se propad amerického dolaru oproti japonskému jenu měl zastavit, respektive krátkodobě otočit v zóně supportu, která leží mezi cenovými hodnotami 104.70 a 105.00. Mezi těmito cenami se nachází taktéž pivotová týdenní úroveň S3, a to na ceně 104.92.

16. 9. 2020 Forex Intermarket analyza

Já budu vstupovat s longovou objednávkou 1 pip nad nejbližší úrovní supportu, konkrétně na cenové hladině 105.01. Profit target pro tuto svou pozici nastavím na cenové hladině 105.65, tedy zhruba v polovině poslední oblasti hodnoty. Stop loss budu umisťovat ve stejné vzdálenosti od vstupu směrem níže, konkrétně na ceně 104.37.

Přeji mnoho úspěšných obchodů
MS

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Intermarket analýza: Longová příležitost na USDJPY
Reklama