Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Intermarket analýza: Libra míří ke svému supportu

Intraday/Swing

Dnes se vyplnila má dříve zde avizovaná shortová objednávka na měnovém páru USDJPY, která se aktuálně nachází okolo svého vstupu. Věřím, až po tomto otestování rezistenční zóny okolo úrovně 107.00 by mohla příjít na tomto trhu brzká korekce směrem k týdennímu pivot pointu.

V tomto týdnu se zaměřuji na jiný z hlavních měnových párů, a to konkrétně na trh britské libry GBPUSD. Na tomto trhu došlo k výraznému cenovému pohybu směrem níže a po krátké pauze se schyluje k druhému downtrendovému swingu do oblasti hodnoty ze začátku února. Na těchto cenových hladinách se nachází zóna supportu mezi cenami 1.3700 (kulaté číslo) a 1.3660 (fibonacci úroveň 161.8). Mezi těmito hladinami se také nachází týdenní pivotová úroveň S2 na ceně 1.3664.

Intermarket analyza GBPUSD 4. 3. 2021

Já budu vstupovat do trhu se short objednávkou 2 pipy na kulatým číslem, tedy na cenové hladině 1.3702. Profit target umístím u úrovně lokálního pivotového low na cenu 1.3774. Stop loss při zachování rizika při poměru RRR 1:1 pak budu směřovat na cenovou úroveň 1.3630.

Přeji hodně štěstí
MS

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Přečtěte si další články
Intermarket analýza: Libra míří ke svému supportu