Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Intermarket analýza II: Na NZDUSD silná rezistenční zóna na dohled

Intraday/Swing

V minulém týdnu se vyplnila má shortová pozice na AUDUSD, která je aktuálně v otevřené ztrátě něco málo přes 30 pipů, u 3. rezistence (kulatého čísla). Co se týče druhé pozice na USDCAD, tak zde to vypadá, že bychom se brzy mohli dočkat vyplnění mého longového příkazu na 1.3037.

Kromě kanadského dolaru budu sledovat v následujícím týdnu i zajímavý vývoj na novozélandském dolaru. Na něm očekávám pokračování v nastoleném uptrendu, a to až k silné rezistenční úrovni okolo celého čísla 0.6800. V podstatě se jedná o 4 rezistenční úrovně, u kterých budu klasicky vstupovat do shortu na té nejbližší. Ta leží na cenové hladině 0.6782 (volume POC). Můj vstup do shortu bude 1 pip pod ní.

https://puu.sh/DLCbv/471ab58e1c.png

V bezprostřední blízkosti nad touto rezistencí se nachází týdenní R3 na ceně 0.6791, dále pak kulaté číslo 0.6800 a fibo rezistenční level na 0.6804. Vstup bychom měli, teď ještě stanovit profit target. Nejbližším možným návratovým supportem je celé číslo 0.6700, tudíž PT budu zadávat tam a stop loss klasicky v poměru RRR 1:1.

Přeji mnoho štěstí
MS

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Přečtěte si další články
Intermarket analýza II: Na NZDUSD silná rezistenční zóna na dohled