Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

10. ročník ankety Broker Roku zná svého vítěze

Informujeme

Desátý ročník ankety Broker Roku je již minulostí. Od pondělí 11. října 2021 znají tradeři a investoři nejoblíbenějšího a nejuznávanějšího brokera v České republice.

Na hlasování se mohl podílet každý, kdo na webu www.Broker-Roku.cz označil v období mezi 4.-10. říjnem 2021 svého favorizovaného brokera. Vítězem se pro letošní rok stala společnost XTB Online Trading, která tak obhájila své prvenství z přechozího ročníku.

Do ankety byli nominováni brokeři s platnou evropskou licencí a zároveň mající pro své klienty podporu v českém jazyce. O vítězi rozhodl celkový počet obdržených hlasů. Hlasování tak odráželo subjektivní hodnocení širokou veřejností a tím se přiblížilo ke skutečnému vnímání brokerů ze strany investorů a traderů.


Ilustrační foto.

V minulých ročnících ovládli anketu Fio banka a.s., X-Trade Brokers, Brokerjet České spořitelny, Colosseum a.s. nebo LYNX B. V..

Výsledky ankety Broker Roku za rok 2021

  1. XTB Online Trading
  2. Fio banka a.s.
  3. Purple Trading

Celkově letos v anketě hlasovalo 8 563 traderů a investorů.

„Jsem rád, že anketa se těší takové oblibě ze strany traderů a investorů. Je dobře, že tolik hlasujících má zájem na tom, aby brokeři dostali zpětnou vazbu a mohli tak dále pracovat a zlepšovat své služby. Musím říct, že v konkurenci tolika brokerských společností působících na českém trhu není snadné se prosadit. O to větším úspěchem je, umístit se na prvních příčkách v anketě.“ uvedl Michal Stibor, ředitel ankety Broker Roku.

Anketu Broker Roku organizuje a pořádá, již od roku 2011, společnost Financial Progress Group a.s.. Oficiální vyhlášení výsledků proběhne v rámci investiční a tradingové konference MoneyExpo Online 2021. Zároveň se zde uskuteční panelová diskuse se zástupci brokerů umístěných na prvních třech místech.

V Praze dne 12. října 2021

Kontakt
Michal Stibor
+420 603 337 929
stibor@f-p-g.cz

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Přečtěte si další články
10. ročník ankety Broker Roku zná svého vítěze