Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Hlasujte v anketě BROKER ROKU 2022. Vyjádřit podporu svému oblíbenému brokerovi můžete ZDE >>>

AutorBrett Steenbarger

Brett N. Steenbarger, Ph.D. eso burzovní psychologie se aktivně zabývá finančními trhy od pozdních 70-tých let. V současnosti konzultuje, školí a vzdělává obchodníky v mnoha společnostech, které se profesionálně zabývají obchodováním na finančních trzích.

Brett je klinickým psychologem, aktivním traderem, spisovatelem a výzkumníkem. Je autorem mnoha knih o psychologii obchodování a napsal nesčetně článků na toto téma do  novin a finančních publikací.

Jeho blog, kde je publikováno několik tisíc článků o obchodování, tržní psychologii a souvisejících témat, patří mezi nejrozsáhlejší zdroj o psychologii obchodování na celém internetu.

V roce 2004 Brett skončil vyučování na lékařské fakultě a začal intenzivně pracovat s profesionálními tradery ve společnosti Kingstree Trading, kde měl také na starosti tréninkový program pro nové obchodníky. V roce 2006 omezil svoji práci s tradery, aby se mohl věnovat výzkumu, vlastnímu obchodování, psaní knih ohledně výkonnosti obchodníků a publikování článků.

Brett je vyhledávaným školitelem obchodníků v hedgových fondech, investičních bankách a soukromých společnostech, které obchodují na vlastní účet. Nedávno skončil i s publikováním a nyní naplno pracuje v jednom z největších hedgových fondů na světě.

 

Brett Steenbarger