Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu
Zavřít

Platforma R Trader - recenze

R Trader je webová obchodní platforma nové generace s přístupem na globální finanční trhy. Nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, tržní grafy a online nacenění zdarma, více než 12000 nástrojů včetně akcií, měnových párů, indexů a ETF. Na R Trader jsou dostupné akcie Apple, Facebook, Google, Netflix a dalších společností.

Platforma zdarma ZDE

Nabízí investorům mnoho funkcí, které dokážou uspokojit veškeré jejich potřeby. Od možnosti otevření několika oken, vytváření jedinečných watchlistů, po nespočet způsobů zobrazení, která osloví každého obchodníka. Na platformu R Trader se můžete připojit odkudkoliv a užívat si tak nejrychlejší webové finanční grafy v oboru společně s pokročilými nástroji technické analýzy. V platformě R Trader každý obchodník nalezne přesně to, co hledá a navíc získá vynikající obchodní podmínky, které mu pomohou využít skutečný potenciál celé platformy.

Platforma šitá na míru

Watchlisty
V platformě R Trader naleznete systémové a připůsobitelné watchlisty. Přizpůsobitelné watchlisty si může každý uživatel upravit přidáním/odebráním instrumentu. Systémové watchlisty, jako jsou Top propady, Top růsty, Vedoucí objemy, aktualizuje systém v reálném čase. Perfektní nástroj, který můžete využít pro uskutečnění rychlých a informovaných rozhodnutí, při správě a sledování svých investic.

Obchodování v grafu
Aktivní příkazy a obchody jsou instantně synchronizovány s grafy. Úprava příkazů typu stop a limit ještě nikdy nebyla u zařízení s dotykovým displejem a podporou přetahování takto jednoduchá a přirozená.

Výběr systému pro správu pozic
Při zakládání účtu R Trader si můžete vybrat mezi Nettingem a Hedgingem. 

Obchodování jedním kliknutím
Díky "obchodování jedním kliknutím" mohou uživatelé zadávat pozice rychle a bezpečně. Objem pozic lze nastavit předem a jednotlivě pro každý instrument. Zjednodušte si své obchodní postupy a ušetřete tak čas při realizaci obchodních operací.

Bezplatný nástroj pro tvorbu automatických strategií
Představujeme vám nástroj pro tvorbu automatických systémů, který je zabudovaný do platformy R Trader a jehož prostřednictvím můžete vytvářet, spouštět a testovat nespočet strategií. Automatické systémy vám ušetří čas, který byste museli trávit manuálním zadáváním příkazů. Funkce a možnosti nástroje jsou jednoduché, jeho cílem je pomoci každému obchodníkovi při tvorbě automatického systému, a to s minimální znalostí programování.

Zpětné testování obchodních strategií
V platformě R Trader najdete historická data která sahají až do roku 1970. Tato data můžete využít při svém testování dlouhodobých strategií. Můžete vytvářet rychlejší a přesnější testovací postupy založené na sloupcových grafech.

Platforma zdarma ZDE

RoboMarkets CZ
Frankfurt, Německo
Win / Apple
Multiple chart layouts, watchlists, realtime data
R Trader

Celkové hodnocení platformy
4,5
 • Rychlost exekuce
  5 / 5
 • Stabilita platformy
  4 / 5
 • Intuitivní ovládání
  5 / 5
 • Přehlednost zobrazení
  5 / 5
 • Databáze indikátorů
  4,5 / 5
Vlastnosti platformy
 • Čeština
 • Webová verze
 • Ke stažení
 • Mobilní aplikace
 • API
Komentář redakce Forex-Zone

Platforma R Trader mě zaujala intuitivností ovládání a hlavně možností programovat a testovat vlastní obchodní strategie. Kromě jednoduchého ovládání nebízí platorma široké možnosti a nástroje technické analýzy, flexibilitu a moderní responzivní design. V platformě najdete pokročilé možnosti zobrazení grafů, více než 12 000 instrumentů. Umožňuje také otevření několika oken najednou, vytváření watchlistů a nespočet způsobů zobrazení grafů a indikátorů. Do platformy R Trader se můžete přihlásit z počítače, notebooku, tabletu nebo mobilu. Za zmínku stojí také možnost výběru jestli chcete obchodovat v módu Netting nebo Hedging. 

Podívejte se na stránky R Trader

Kompletní srovnání platforem