Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu

Saxo Bank snižuje spready a poplatky

Vážení tradeři a investoři,

klientům chceme vždy nabízet co nejlepší a konkurenceschopné ceny, a proto pravidelně naše ceny revidujeme. S potěšením Vám chceme oznámit, že jsme od 3. června snížili poplatky a spready pro nové zákazníky ve většině tříd aktiv.

Nyní si můžete užít o 33 % lepší spread na EURUSD*, o 33 % nižší poplatky na akciích a ETF a na dalších instrumentech. Nové spready, ceny a poplatky si můžete prohlédnout na našich stránkách zde.

Saxo Bank nabízí obchodní a investiční účet se všemi třídami aktiv, s více než 40 000+ instrumenty. Poskytujeme stejné profesionální nástroje a přístup na trhy, jaké mají správci fondů a velké finanční instituce.

Maximální péči obdržíte, pokud se stanete VIP zákazníkem, ale již úroveň Platinum nabízí Relationship manažera, zkušeného experta na finanční trhy, který je schopen poradit na té nejvyšší úrovni, a to v českém jazyce. Porovnání jednotlivých úrovní účtů a nabídku naleznete zde.

Přejeme úspěšné obchody!

S přátelským pozdravem, 
Saxo Bank

psprague@saxobank.com 
+420 226 201 580

*Výpočet byl proveden 3. června 2019 porovnáním nového spreadu na EURUSD s původním ceníkem, který je následující: 0.1 jako minimální spread plus fixní poplatek 50USD za zobchodovaný million USD.

Disclaimer:
FX/CFD jsou komplexní nástroje a pojí se s nimi vysoké riziko rychlého finančního prodělku z důvodu vysoké finanční páky. U 71 % účtů retailových investorů dochází při obchodování FX/CFD se společností Saxo k finanční ztrátě. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak produkty FX/CFD fungují, a zda si můžete dovolit přijmout vysoké riziko finančního prodělku.