Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu

Vybírá se nejoblíbenější broker ČR - jsme u toho

Informujeme

V pondělí 12. 10. 2015 začalo hlasování o Brokera Roku! Stali jsme se sponzorem ceny pro hlasující v této anketě. Ta vzbudila při svém zahájení i letos poměrně velký rozruch, jak mezi brokery, tak laickou i odbornou veřejností.

Jedná se o jednu z mála možností, jak se můžeme laická veřejnost podílet na hodnocení brokerů a zkvalitnění jejich práce. Veřejné hlasování o Brokera Roku bylo odstartováno 12. října 2015 na internetových stránkách www.broker-roku.cz. Pořadí vzejde z hlasování veřejnosti na základě počtu obdržených hlasů.

V loňském ročníku se na stupních vítězů umístili:
1. Colosseum, a.s.
2. Cyrrus, a.s.
3. X-Trade Brokers DM S.A.

Soutěž pořádá akciová společnost Financial Progress Group. „Cílem ankety není jen vyhodnotit a odměnit služby obchodníků s cennými papíry, kteří působí v České republice, ale i rozšířit povědomí o nich.“ uvedl Michal Stibor, předseda ankety Broker Roku.

Soutěž je vyhlášena v jedné kategorii o Brokera Roku. Do ankety jsou nominováni obchodníci s cennými papíry a finančními deriváty, kteří mají platnou evropskou licenci, působí v České republice a mají pro své klienty podporu v českém jazyce.

Internetové hlasování probíhá od 12. října do 1. listopadu 2015.

Vyjádřete také své sympatie. Hlasovat můžete zde

Tým FZ

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Vybírá se nejoblíbenější broker ČR - jsme u toho