Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu

Intermarket analýza: Blíží se megaprofit na libře!

Intraday/Swing

Několikrát jsem se zmiňoval o skvělé příležitosti na trhu GBP/USD. Dával jsem zde také několik myšlenek, kde budu chtít vstupovat do obchodu. Ačkoliv jsem již část pozice na libře uzavřel, pohyb směrem dolů ještě neskončil. Budu se snažit poslední část své pozice cílovat k několikrát omílané hodnotě 1,3942.

Velkou neznámou zůstává v těchto dnech vývoj na trhu amerického dolaru. Osobně budu velmi obezřetný, i když nás v tomto týdnu nečekají zásadnější makroekonomická vyhlašování. Samozřejmě čekám, že okolo již zmiňované hodnoty 1,3942 na libře se oslabování vůči dolaru krátkodobě zpomalý a podobný scénář vidím i na nižších hodnotách trhu eura. Každopádně ačkoliv dolar posiluje proti evropským měnám, oproti jenu ze zdá, že lehce zaostává. Bude zajímavé pozorovat, jak se změní momentum trhu na jenu v okamžiku, až najde dolar své supporty na euru a libře. Nicméně pokud se bude USD/JPY nacházet u hodnoty 114.00, budu si více jistý reakcí na levely supportu jak na libře, tak na euru.

Tradingovou myšlenkou tohoto týdne je longovat na EUR/USD v momentě, kdy dosáhne hodnoty 1,0965 s prvním targetem na 1,0980 a druhým na 1,1000. Svou longovou pozicí si budu samozřejmě jistější, pokud se libra bude nacházet u hodnoty 1,4023 nebo 1,3942, popřípadě japonský jen okolo ceny 114.00.

Přeji mnoho tržních úspěchů
MS

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Intermarket analýza: Blíží se megaprofit na libře!