Reklama
Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu

Hlas tradera z lidu má svého majitele

Názory

Že je mezi vámi spousta šikovných obchodníků, co se rádi podělí s ostatními o své vychytávky, to jsme samozřejmě tušili. Že nás ale na naši výzvu přednášet na MoneyExpu zahrnete tak odvážným mailingem, nám popravdě mile vyrazilo dech.

Úmysl byl jasný - chtěli jsme dát šanci jednomu z vás, aktivních traderů, prezentovat se po boku elitních obchodníků tohoto oboru na hlavním pódiu MoneyExpo Trading 2015.

Na naši výzvu reagovali desítky traderů s nejrůznějšími tématy, myšlenkami, nápady. Bylo velmi těžké se rozhodnout jen pro jednoho. Nakonec jsme z došlých přihlášek vybrali tradera Ondřeje, který nás zaujal nejen praktickým zpracováním přednášky, ale především jejím samotným tématem - Chytré řízení peněz. Amatéři to neřeší, ale každý profík ví, že money management znamená v tradingu často doslova Holy Grail.

A co nám o sobě řekl samotný Ondřej?

"V civilu jsem IT projektový manažer, mám vystudované strojírenství a ekonomii a vlastním diplom v managementu na Open University. V tradingu se specializuji výhradně na automatické obchodování, ve kterém dnes vidím budoucnost svého tradingu, a které rychlostí, přesností a důsledností předčí lidský úsudek."

Ondřej vystoupí v sobotu 18.4.2015 v 17:00, ale MoneyExpo Trading 2015 startuje již v pátek!

Rádi vás uvidíme
Michal Stibor a tým MoneyExpo

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Hlas tradera z lidu má svého majitele
Reklama