Vítejte v byznysu, kde uspět může každý.
Menu

Americký dolar nabírá dech

Intraday/Swing

I přesto jak USD v pátek prudce posílil vůči euru i jenu, je zde stále možnost k prodeji dolaru s tím, že se dolar zhodnotil příliš oproti evropské měně v důsledku toho, co přinesla ECB. Také sílí spekulace, že dojde k novým stimulacím ze strany centrální banky Japonska. 

Do té doby, co bude existovat možnost uvolnění měnové politiky ze strany BoJ, bude velmi obtížné zaznamenat posílení jenu. Níže uvádím graf USD/JPY, kde můžete vidět, jakým způsobem reagoval tento pár po pátečním makru na euru. Na týdenní R1 byla s ohledem na to, jaký mám střednědobý náhled na tento trh, výborná příležitost ke vstupu do longu, samozřejmě s targetem ne výše než u R2.

 


I přes důležitá makra, která tento týden přijdou ze strany Fedu nebo BoJ, se můj náhled nemění. Myšlenkou tohoto týdne je pokračovat v longování USD/JPY v momentě, kdy EUR/USD bude korigovat ke své rezistenci z price action na hodnotě 1.1085 nebo GBP/USD dosáhne svého týdenního pivot pointu na hodnotě 1.5374. Oba tyto vstupní body jsou momentálně vzdáleny zhruba 40-50 pipů nad aktuální cenou. Situace na mnou sledovaných párech můžete vidět na obrázku níže.

 

Přeji mnoho úspěšných obchodů
MS

 

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek
Americký dolar nabírá dech
Reklama